ŠPANIELSKE DLAŽBY A OBKLADY

OBKLADY TRNAVA

Široký výber španielskych dlažieb a obkladov

Pridajú vášmu interiéru jedinečný šarm a eleganciu.

Viac ako 20 rokov skúsenosti.

DODO KERAMIKA

O nás

DODOgrup s.r.o.

Sme oficiálny dovozca španielskych obkladov a dlažieb pre SR. Pohybujeme sa v stavebníctve cez 20 rokov, pričom kladieme dôraz na kvalitu prevedenej práce s použitím čo najkvalitnejších materiálov, ktoré nám trh má možnosť ponúknuť. Vždy pristupujeme k zákazníkom zodpovedne s vedomím, že nám dávajú možnosť podieľať sa na tvorbe ich domovov, čo je v prvom rade veľká česť ale i záväzok.

V roku 1998 sme začínali samostatne podnikať na živnosť, špecializovaní na stavebné práce, predovšetkým dokončovanie stavieb a realizáciu strojových či už sádrových a vápenno-cementových omietok. Po rokoch sme pridali aj samotnú realizáciu RD, rozšírili sme pôsobenie na predaj fasádnych obkladov – tehlových i kamenných od slovenských i zahraničných výrobcov.

OUR

SERVICE

01. Architecture

02. Interi Design

03. Urban Design

04. 3D Modelling

05. Decor Plan

PREČO

MY

Pri výbere správnych materiálov pre vaše projekty sa môžete spoľahnúť na našu odbornú pomoc a poradenstvo.

Sme autorizovaný distribútor

Od začiatku našej činnosti v roku 1998 sme neustále rozširovali našu ponuku a odborné znalosti. Dnes sme hrdí na to, že sme sa stali autorizovaným distribútorom pre renomované španielske obklady a dlažby. Naša spoločnosť ponúka široký sortiment produktov – od protišmykovej dlažby, obkladov do kúpelne, dlažby imitujúcej drevo či mramor, až po lesklé obklady a mrazuvzdornú dlažbu.

Všetky naše výrobky spĺňajú striktné Európske normy

Kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás na prvom mieste. Všetky naše výrobky preto spĺňajú striktné Európske normy. Toto zabezpečenie kvality zahŕňa nielen vysokú úroveň materiálu, ale aj zdravotnú nezávadnosť a dlhú životnosť produktov. Sme hrdí na to, že naši zákazníci môžu využívať obklady a dlažby, ktoré sú nielen krásne, ale aj bezpečné a trvácne.

Ponúkame výhodné obchodné podmienky pre veľkoodberateľov

Rozumieme potrebám a požiadavkám veľkoodberateľov. Preto sme pripravení ponúknuť výhodné obchodné podmienky, ktoré zahŕňajú atraktívne ceny, flexibilné dodacie lehoty a individuálny prístup. Naším cieľom je nadviazať a udržiavať dlhodobé partnerstvá, ktoré sú výhodné pre obe strany.

NAŠE

VIZUALIZÁCIE

OUR

TEAM

01. Michelle Barker

Team Designer

02. Matteo Bruni

Team Developer

03. Tanner Dolby

Team Developer

04. David Miller

Team Developer

Recenzie

Našich zákazníkov

Jarmila Trnkovà

Veľký vyber super prístup

Mariša Kurilová

Každý si u nich nájde čo potrebuje a bude spokojný je to krása

Roman Kakvicz

veľmi dobrá skúsenosť, som veľmi rád, že som objavil túto skvelú predajňu vrelo odporúčam, výborný výber – obrovské množstvo vzoriek priamo na predajni, spojené s kvalifikovaným poradenstvom.

Najnovšie

v ponuke

Návrat hore

Predajňa