Nájdete nás na novej adrese Zavarská 9266/11F , TRNAVA

ŠPANIELSKE DLAŽBY A OBKLADY

OBKLADY TRNAVA

Široký výber španielskych dlažieb a obkladov

Pridajú vášmu interiéru jedinečný šarm a eleganciu.

Viac ako 20 rokov skúsenosti.

DODO KERAMIKA

O nás

DODOgrup s.r.o.

Sme oficiálny dovozca španielskych obkladov a dlažieb pre SR. Pohybujeme sa v stavebníctve cez 20 rokov, pričom kladieme dôraz na kvalitu prevedenej práce s použitím čo najkvalitnejších materiálov, ktoré nám trh má možnosť ponúknuť. Vždy pristupujeme k zákazníkom zodpovedne s vedomím, že nám dávajú možnosť podieľať sa na tvorbe ich domovov, čo je v prvom rade veľká česť ale i záväzok.

V roku 1998 sme začínali samostatne podnikať na živnosť, špecializovaní na stavebné práce, predovšetkým dokončovanie stavieb a realizáciu strojových či už sádrových a vápenno-cementových omietok. Po rokoch sme pridali aj samotnú realizáciu RD, rozšírili sme pôsobenie na predaj fasádnych obkladov – tehlových i kamenných od slovenských i zahraničných výrobcov.

PREČO

MY

Pri výbere správnych materiálov pre vaše projekty sa môžete spoľahnúť na našu odbornú pomoc a poradenstvo.

Sme autorizovaný distribútor

Od začiatku našej činnosti v roku 1998 sme neustále rozširovali našu ponuku a odborné znalosti. Dnes sme hrdí na to, že sme sa stali autorizovaným distribútorom pre renomované španielske obklady a dlažby. Naša spoločnosť ponúka široký sortiment produktov – od protišmykovej dlažby, obkladov do kúpelne, dlažby imitujúcej drevo či mramor, až po lesklé obklady a mrazuvzdornú dlažbu.

Všetky naše výrobky spĺňajú striktné Európske normy

Kvalita a spokojnosť zákazníka sú pre nás na prvom mieste. Všetky naše výrobky preto spĺňajú striktné Európske normy. Toto zabezpečenie kvality zahŕňa nielen vysokú úroveň materiálu, ale aj zdravotnú nezávadnosť a dlhú životnosť produktov. Sme hrdí na to, že naši zákazníci môžu využívať obklady a dlažby, ktoré sú nielen krásne, ale aj bezpečné a trvácne.

Ponúkame výhodné obchodné podmienky pre veľkoodberateľov

Rozumieme potrebám a požiadavkám veľkoodberateľov. Preto sme pripravení ponúknuť výhodné obchodné podmienky, ktoré zahŕňajú atraktívne ceny, flexibilné dodacie lehoty a individuálny prístup. Naším cieľom je nadviazať a udržiavať dlhodobé partnerstvá, ktoré sú výhodné pre obe strany.

NAŠE

VIZUALIZÁCIE

Veľkoformátové obklady

Recenzie

Našich zákazníkov

Jarmila Trnkovà

Veľký vyber super prístup

Mariša Kurilová

Každý si u nich nájde čo potrebuje a bude spokojný je to krása

Roman Kakvicz

veľmi dobrá skúsenosť, som veľmi rád, že som objavil túto skvelú predajňu vrelo odporúčam, výborný výber – obrovské množstvo vzoriek priamo na predajni, spojené s kvalifikovaným poradenstvom.

Najnovšie

v ponuke

Návrat hore

Predajňa