Aktuálne sa sťahujeme, prevádzka je zatvorená.. Nová adresa: Zavarská 9266/11F Trnava.

Dlažba imitácia dreva

DodoGrup

Dlažba s imitáciou dreva je jedným z najpopulárnejších trendov v interiérovom a exteriérovom dizajne. Spojuje prirodzenú krásu a teplo dreva s odolnosťou a praktickosťou keramických, gresových a porcelánových dlaždíc. V tomto článku sa pozrieme na výhody dlažby imitujúcej drevo, jej použitie v rôznych častiach domácnosti a prečo by ste mali zvážiť túto možnosť pre svoj projekt.

Výhody dlažby imitujúcej drevo

Estetika dreva

Dlažba imitujúca drevo ponúka vzhľad a pocit skutočného dreva, pričom poskytuje širokú škálu farieb, textúr a vzorov, ktoré sa hodia do akéhokoľvek štýlu interiéru alebo exteriéru. Moderné technológie umožňujú vytvárať dlaždice, ktoré sú na nerozoznanie od prírodného dreva.

Odolnosť a trvanlivosť

Na rozdiel od skutočného dreva, keramická, gresová a porcelánová dlažba je mimoriadne odolná voči opotrebovaniu, škrabancom, vlhkosti a chemikáliám. To znamená, že je ideálna pre použitie v náročných podmienkach, ako sú kúpeľne, kuchyne a vonkajšie priestory.

Jednoduchá údržba

Dlažba je ľahko čistiteľná a nevyžaduje špeciálnu údržbu ako drevo. Nemusíte sa obávať o pravidelné olejovanie, brúsenie alebo lakovanie. Stačí ju utrieť mokrou handrou a udržiavať čistotu bežnými čistiacimi prostriedkami.

Ekologická voľba

Použitie dlažby imitujúcej drevo je ekologickejšou alternatívou k ťažbe dreva. Môžete si vychutnať krásu dreva bez toho, aby ste prispievali k odlesňovaniu a nižšiemu množstvu prírodných zdrojov.

Dlažba imitácia dreva

Široký výber španielskych dlažieb a obkladov

Dlažba imitácia dreva

Viac ako 20 rokov skúsenosti.

Dlažba imitácia dreva

Autorizovaný distribútor

Dlažba imitácia dreva

Naše výrobky spĺňajú striktné Európske normy

Použitie dlažby imitujúcej drevo v domácnosti

  1. Kúpeľne: Dlažba imitujúca drevo je ideálna pre kúpeľne, pretože kombinuje odolnosť voči vlhkosti a estetiku dreva. Vytvára teplú a príjemnú atmosféru, ktorá je v kúpeľniach veľmi žiadaná. Môžete ju použiť na podlahy aj steny, čím dosiahnete konzistentný a elegantný vzhľad.

  2. Kuchyne: V kuchyniach je dlažba imitujúca drevo praktická a štýlová voľba. Je odolná voči škvrnám a ľahko sa čistí, čo je v kuchynskom prostredí veľmi dôležité. Navyše, jej drevený vzhľad dodá kuchyni prírodný a útulný dojem.

  3. Obývacie priestory: Dlažba imitujúca drevo je perfektná pre obývacie izby, kde vytvára elegantný a sofistikovaný vzhľad. Je tiež odolná voči opotrebovaniu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre vysoko frekventované oblasti.

  4. Exteriéry: V exteriéroch, ako sú terasy a balkóny, dlažba imitujúca drevo poskytuje všetky výhody dreva bez nutnosti údržby. Je odolná voči poveternostným vplyvom, čo zaručuje jej dlhú životnosť aj v náročných vonkajších podmienkach.

Výber správnej dlažby imitujúcej drevo

  1. Materiál: Najlepšie materiály pre dlažbu imitujúcu drevo sú keramika, porcelán ale aj gres. Porcelánová dlažba je obzvlášť odolná a vhodná pre použitie v interiéri aj exteriéri. Je odolná voči vlhkosti, mrazu a teplotným výkyvom, čo z nej robí vynikajúcu voľbu pre akékoľvek prostredie.

  2. Povrchová úprava: Pri výbere dlažby zvážte povrchovú úpravu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Matné a textúrované povrchy sú ideálne pre oblasti s vysokou vlhkosťou alebo vonkajšie priestory, zatiaľ čo lesklé povrchy dodajú interiéru elegantný a moderný vzhľad.

  3. Farby a vzory: Vyberte si farbu a vzor, ktorý najlepšie dopĺňa váš interiér. Od svetlých odtieňov brezy po tmavé odtiene orecha, dlažba imitujúca drevo ponúka nekonečné možnosti dizajnu.

DODOGrup: Spoľahlivý partner pre dlažbu imitujúcu drevo

Spoločnosť DODOGrup, ako oficiálny dovozca španielskych obkladov a dlažieb pre Slovenskú republiku, ponúka široký výber dlažby imitujúcej drevo, ktorá spĺňa najvyššie kvalitatívne a estetické štandardy. S viac ako 20-ročnými skúsenosťami v stavebníctve, kladieme dôraz na kvalitu materiálov a profesionálnu inštaláciu. Naši odborníci vám radi poradia a pomôžu vybrať najvhodnejšie riešenie pre váš domov.

Dlažba imitujúca drevo od DODOGrup je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá krásu dreva kombinovanú s odolnosťou a praktickosťou dlažby. Kontaktujte nás ešte dnes a presvedčte sa o našej odbornosti a kvalitných produktoch.

Naša ponuka

Povrch
Povrch
Dizajn
Dizajn
Rozmer
Rozmer
Výrobca
Výrobca
Návrat hore

Filtrovať

Povrch
Povrch
Dizajn
Dizajn
Rozmer
Rozmer

Predajňa